Movies
Ratings
94
PonyoRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Wild ChildRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.0