Series
Ratings
33
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Snowy RoadRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5