Titles you rated
Loki Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Dr. ChampRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5- Smile, YouRated ★ 5.0
Light Squadron MaskmanRated ★ 5.0- M&MRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- TeletubbiesRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 5.0
One Fine DayRated ★ 3.0