Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.0- IslandRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0