Series
Ratings
21
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5