Movies
Ratings
87
End of WatchRated ★ 5.0
Draft DayRated ★ 0.5
Green BookRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
BabelRated ★ 0.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Free State of JonesRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 1.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
GoldRated ★ 4.5
Point BreakRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.0
The RecruitRated ★ 1.0
Body of LiesRated ★ 4.5
Ninja ScrollRated ★ 3.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 5.0