Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0- Good BoyRated ★ 2.0