Movies
Ratings
849
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
Fall in Love at First KissRated ★ 1.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
Behind the Dark NightRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0