Movies
Ratings
278
ParasiteRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0