Movies
Ratings
23
Little WomenRated ★ 2.5
DuneRated ★ 5.0
MommyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5