Titles you rated
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
MorbiusRated ★ 2.5
West Side StoryRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
UnchartedRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Monster HunterRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 3.5
Last Night in SohoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
How I Became a SuperheroRated ★ 0.5