Series
Ratings
106
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0