Movies
Ratings
837
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Big DealRated ★ 2.0
The Animal KingdomRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
The Forgotten BattleRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
DriveRated ★ 1.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 4.0
BridesmaidsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
SecurityRated ★ 2.0
Colors of Evil: RedRated ★ 2.0
Good on PaperRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.5
Senior YearRated ★ 2.0