Series
Ratings
16
Delicious GuysRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5