Titles you rated
The FabelmansRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.0