Movies
Ratings
884
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
HeatRated ★ 4.0
Me, Myself & IreneRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
The HappeningRated ★ 2.5