Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
Million Yen WomenRated ★ 3.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
Tulsa King Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0