Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Buddy DaddiesRated ★ 5.0
Run with the WindRated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 5.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
Joker GameRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0