Titles you rated
The ChaserRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 0.5
Best ChefRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 1.5