Titles you rated
The MistRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.5
The FavouriteRated ★ 3.5
FracturedRated ★ 1.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
RevolverRated ★ 1.5
LoganRated ★ 4.0
What Keeps You AliveRated ★ 1.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 0.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5