Series
Ratings
132 AdolescenceRated ★ 3.5 AdolescenceRated ★ 3.5
 Crime SceneRated ★ 5.0 Crime SceneRated ★ 5.0
 Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5 Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
 Death to Snow WhiteRated ★ 4.0 Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
 Black KnightRated ★ 0.5 Black KnightRated ★ 0.5
- Good PartnerRated ★ 4.0
 The Killer's Shopping ListRated ★ 4.0 The Killer's Shopping ListRated ★ 4.0
 The Killing VoteRated ★ 2.0 The Killing VoteRated ★ 2.0
 Twinkling WatermelonRated ★ 3.0 Twinkling WatermelonRated ★ 3.0
 RevenantRated ★ 4.0 RevenantRated ★ 4.0
 D.P. Season 2Rated ★ 3.0 D.P. Season 2Rated ★ 3.0
 The Zone: Survival Mission Season 2Rated ★ 3.0 The Zone: Survival Mission Season 2Rated ★ 3.0
 D.P.Rated ★ 4.0 D.P.Rated ★ 4.0
 Reply 1997Rated ★ 3.0 Reply 1997Rated ★ 3.0
 The World of the MarriedRated ★ 2.5 The World of the MarriedRated ★ 2.5
 CelebrityRated ★ 2.5 CelebrityRated ★ 2.5
 Street Girls FighterRated ★ 4.0 Street Girls FighterRated ★ 4.0
 Tale of the Nine TailedRated ★ 2.0 Tale of the Nine TailedRated ★ 2.0
 Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0 Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
 Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 4.0 Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 4.0