Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Promising Young WomanRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Hard HitRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Sleeping with the EnemyRated ★ 2.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0