Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Dick Johnson Is DeadRated ★ 3.5
Fish River AnthologyRated ★ 3.0
Ingresso Animali ViviRated ★ 3.5- Ray the RugRated ★ 3.0
- Black NamesRated ★ 2.5
- Koki, CiaoRated ★ 3.5
The Coriolis EffectRated ★ 4.5- To Future Listeners IRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5- 더블 슬릿Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ZooRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Taste of OthersRated ★ 3.0
GuernicaRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 3.5