Movies
Ratings
594
CinderellaRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
All for LoveRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0