Titles you rated
ExtinctionRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 1.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Mr. Smith Goes to WashingtonRated ★ 4.0