Movies
Ratings
147
The TerminalRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
Ways to Live ForeverRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 2.0
SinkholeRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Heart is...Rated ★ 2.5