Series
Ratings
50
Another Miss OhRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
WongyeongRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.0