Series
Ratings
20
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Barbarians Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0