Titles you rated
WickedRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
StutzRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
Dilili in ParisRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.5