Series
Ratings
159
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0- 하트페어링Rated ★ 2.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 2.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
- Good PartnerRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5- Divorced Singles Season 6Rated ★ 3.0
Family by ChoiceRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0