Movies
Ratings
657
All the Bright PlacesRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
Taare Zameen ParRated ★ 3.5
YojimboRated ★ 4.0
MadadayoRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 3.5
First BloodRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 3.5
Bajrangi BhaijaanRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 4.5
ViceRated ★ 4.0
The Last SuitRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
A Story of YonosukeRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5