Titles you rated
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
StorksRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5