Titles you rated
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 1.5
Good Morning PresidentRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0