Series
Ratings
26- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0