Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The ElixirRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
The MediumRated ★ 2.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
Army of the DeadRated ★ 2.0
Night in ParadiseRated ★ 2.0
The HuntRated ★ 1.5