Titles you rated
Oh My VenusRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0