Movies
Ratings
74
August RushRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0