Series
Ratings
99
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
No, Thank YouRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 4.5