Series
Ratings
15
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 3.5