Titles you rated
AkiraRated ★ 3.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ColumbusRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
The Bacchus LadyRated ★ 4.0
Lost in the MountainsRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
The Tinder SwindlerRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5