Movies
Ratings
220
The TerminalRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
EgoistRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
AftersunRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
His Three DaughtersRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
A ManRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5- We Couldn't Become AdultsRated ★ 3.5