Movies
Ratings
709
OppenheimerRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
Pokemon the Movie: Secrets of the JungleRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Head-OnRated ★ 2.5
Pokémon: Mewtwo Strikes Back - EvolutionRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Bombshell: The Hedy Lamarr StoryRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5