Series
Ratings
84
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Halt and Catch FireRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
The Chef ShowRated ★ 3.5
The SocietyRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0