Movies
Ratings
760
Wonder WomanRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
RashomonRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5