Series
Ratings
30
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5- 주관식당Rated ★ 5.0
Captains of the WorldRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5