Movies
Ratings
131
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
October SkyRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0