Movies
Ratings
1137
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0