Series
Ratings
511- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 4.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
Haunted PalaceRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Undercover High SchoolRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
My Dearest NemesisRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 4.0- Sorry Not SorryRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 4.0