Movies
Ratings
137
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5