Series
Ratings
62
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Frankenstein's LoveRated ★ 3.0
Abiding Love DandelionRated ★ 3.0- Doenjanggungwa Nastojjangui GyeolhonjeonjaengRated ★ 3.0
Love & SecretRated ★ 3.0
Make a WishRated ★ 3.0
Mackerel RunRated ★ 2.0- The PeakRated ★ 4.5
GloriaRated ★ 3.5
My Dear CatRated ★ 3.5
Loving You a Thousand TimesRated ★ 3.5
The Night WatchmanRated ★ 0.5
My Lovely GirlRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 4.5
Angel EyesRated ★ 4.5
Paradise RanchRated ★ 0.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5